Przegląd pełny PARALOTNI zawiera:

 Identyfikacja paralotni,

 Kontrola czaszy paralotni, żeber i v-wsparć,

 Kontrola stanu olinowania i podczepów,

 Kontrola stanu taśm nośnych, speed systemu i deltek,

 Kontrola wytrzymałości tkaniny i szwów paralotni,

 Badanie przewiewności,

 Pomiar wytrzymałości olinowania,

 Pomiar długości i geometrii olinowania,

 Kontrola symetryczności olinowania,   
Cennik przeglądów: Cena

pełnego przeglądu z wpisem do Karty Paralotni: 300 zł  (dopuszczenie max. 2 lata*)


Cena pełnego przeglądu wraz z wydaniem Karty Paralotni: 350 zł  (dopuszczenie max. 2 lata*)

Cena pełnego przeglądu -Tandemu/Paralotni z dopuszczalną masą startową > 180 kg – z wpisem do Karty Paralotni: 350 zł  (dopuszczenie max. 1 rok)

Cena pełnego przeglądu -Tandemu/Paralotni z dopuszczalną masą startową > 180 kg wraz z wydaniem Karty Paralotni: 400 zł  (dopuszczenie max. 1 rok) * -okresy dopuszczenia do latania:

na dwa lata – (po wykonaniu pełnego przeglądu) w przypadku, gdy paralotnia nie jest starsza niż 6 lat a jej badania i stan techniczny są bardzo dobre i dobre,

na jeden rok – (po wykonaniu pełnego przeglądu) w przypadku, gdy paralotnia jest starsza niż 6 lat lub gdy stan techniczny paralotni kwalifikuje ją, jako mocno używaną.

na jeden rok – (po wykonaniu pełnego przeglądu) – dla paralotni wykorzystywanych w celach komercyjnych, zawodniczych oraz w paralotniach tandemowych.

      UWAGI: – w trakcie przeglądu paralotni mogą wystąpić czynności
dodatkowe jak: naprawa rozdarć, dziurek, wymiana uszkodzonej linki czy  

konieczność
trymowania olinowania, – z powodu dodatkowych kosztów powyższych czynności ich zakres i wykonanie omawiamy z klientem w trakcie serwisowania skrzydła.


  Usługa Express 48h 

Jeżeli zależy Państwu na czasie i przegląd paralotni, poszczególne badanie, serwis, poskładanie spadochronu, naprawa czaszy, czy wymiana uszkodzonych linek, ma zostać wykonana w trybie przyspieszonym, jest możliwość skorzystania z usługi „EXPRESS 48h„, wybierając tą opcję usługa realizowana jest w pierwszej kolejności, w czasie nie przekraczającym 48h od chwili dostarczenia sprzętu do naszego serwisu osobiście lub poprzez kuriera, do momentu gdy będzie gotowy do odbioru osobistego bądź przekazania paczki kurierowi. Szczegółowych informacji w tej sprawie udzielimy drogą telefoniczną i/lub mailową.

Oferta
usługi EXPRESS 48h obowiązuje wyłącznie na terytorium Polski. 
  realizacja: 48 h 
cena: +100 % wartości usługi/naprawy